Go to Top

Rezervace

Vyberte typ rezervace

 

Rezervace na kurz u zákazníka

  • Po vyplnění níže uvedeného formuláře Vám obratem zašleme nabídku na kurz uspořádaný ve Vámi zajišťovaných prostorách a v případě kurzů s využitím počítače na Vámi zajišťované výpočetní technice. Všechny kurzy v naší nabídce jsme schopni realizovat touto formou, přičemž je možné podle Vašich potřeb upravit jejich délku i obsah. Konání kurzu u zákazníka je ve srovnání s účastí na veřejném kurzu zvláště výhodné při více účastnících (obvykle 8 a více).


  • Fakturační údaje

  • Kurz 1

  • Kurz 2

 

Rezervace na veřejný kurz

  • Pro úspěšné odeslání formuláře vyplňte, prosím, údaje označené *.

  • Fakturační adresa

  • Seznam účastníků kurzu

 

Ověření

 

 

Veřejný kurz

Rezervaci na veřejném kurzu uvedeném v kalendáři či samostatné certifikace můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na čísle (+420) 221 115 211. Rezervaci na kurz s „termínem na vyžádání“ lze provést výběrem tohoto kurzu. Obratem Vás budeme kontaktovat s návrhem termínu. Při rezervaci samostatné certifikace se s Vámi obratem spojíme, abychom s Vámi dohodli termín.

Potvrzení rezervace Vám zašleme obratem po obdržení žádosti o rezervaci na kurzu v podobě předvyplněné závazné přihlášky, jejíž součástí jsou tyto smluvní podmínky. Přihlášku je třeba poslat podepsanou a naskenovanou na e-mail kurzy@lbms.cz. V případě již naplněného kurzu se s Vámi spojíme a nabídneme Vám jinou variantu.

Kurz u zákazníka

Rezervaci na kurzu u zákazníka můžete provést telefonicky na čísle (+420) 221 115 211 nebo formou žádosti o rezervaci vyplněním formuláře. Po jeho vyplnění Vám obratem zašleme nabídku na kurz uspořádaný ve Vámi zajišťovaných prostorách a v případě kurzů s využitím počítače na Vámi zajišťované výpočetní technice. Všechny kurzy v naší nabídce jsme schopni realizovat touto formou, přičemž je možné podle Vašich potřeb upravit jejich délku i obsah tam, kde nejsme limitování podmínkami akreditace kurzu. Konání kurzu u zákazníka je ve srovnání s účastí na veřejném kurzu zvláště výhodné při více účastnících (obvykle 8 a více).