Go to Top

SBM – Vlastnosti

SBM

Rychle automatizujte procesy v IT i mimo něj

Work Center

Zobrazujte, sledujte a reagujte na všechny vaše pracovní úkoly a požadavky, koordinujte spolupráci členů týmu prostřednictvím jednotného intuitivního a centralizovaného pracovního prostředí pro všechny zainteresované strany a uživatele.

SBM-Unified-Work-Center

SBM-ReportCenter

Report Center

Přistupujte ke všem sestavám, zpřesněte vaše hledání pro rychlé a efektivní nalezení sestavy, která vás zajímá. Poté upravte plány zasílání nebo spusťte sestavu. Pokud nenaleznete to, co potřebujete, snadno vytvořte a přidejte novou sestavu prostřednictvím jednoduchého průvodce.

Rich Text Editor

Kopírujte informace přes schránku přímo do textových polí. Editor podporuje HTML a formátovaný text. Tím odpadá potřeba vkládání dodatečných příloh nebo e-mailů.

NEW-SBM-Rich-Text-Editor

SBM-Smart-Search

Chytré vyhledávání

Vyhledávejte napříč všemi procesními aplikacemi. Rozhraní nabízí různorodé možnosti živého filtrování vyhledaných položek.

Podpora mobilních zařízení

Přistupujte k práci a správě úloh odkudkoli. SBM umožňuje přístup a viditelnost na tabletech a mobilních zařízeních.

SBM-mobile

SBM-Calendar

Kalendáře

Vložte náplně různých kalendářů a získejte jednotný pohled na plánované akce skrz projekty.

Globální zakládání

Zefektivněte zakládání položek/požadavků do jakékoli procesní aplikace odkudkoli ze systému zobrazením nedávno založených nebo oblíbených projektů.

SBM-Submit

NEW-SBM-Real-Time-Notifications

Notifikace v reálném čase

Ušetřete čas i peníze a zvyšte spokojenost uživatelů informováním o klíčových akcích a položkách, bez nutnosti opustit systém díky notifikacím e-mailem nebo v SMS.

Zobrazení Backlog

Umožněte uživatelům organizovat, prioritizovat a monitorovat jejich práci z jedné nebo více náplní do backlogů. Členové týmu se zaměřují na úkoly s vysokou prioritou, méně vytížení na neorganizovaný přehled úkolů.

SBM-Backlog

SBM-Rapidly-Create-Process-Based-Applications

Rychlá tvorba procesně orientovaných aplikací

Rychle zmapujte a navrhněte své procesy, použijte plovoucí dráhy pro uspořádání aktivit podle různých rolí a přiřaďte formuláře jednotlivým krokům procesu. Anebo použijte některou z předpřipravených procesních aplikací dostupných na Serena Central.