Nový kurz VeriSM™ Foundation

 

Většina organizací, které se pohybují ve světě poskytování služeb, již zavedla doporučované praktiky, procesy a role na základě osvědčených přístupů, jako je ITIL, ISO 20000 apod.  a podpořila je automatizovanými systémy. Nicméně vše se neustále vyvíjí, objevují se nové postupy, nové technologie a organizace by na to měly reagovat, pokud chtějí správu služeb posunout na vyšší úroveň a získat tak konkurenční výhodu.

 

Anketa, prováděná mezi řadou významných poskytovatelů služeb jasně odpověděla na otázku, zda je potřeba „přepsat ITIL®“ … není! ITIL® zůstává i nadále hodnotným a respektovaným zdrojem, místo toho je potřeba poskytnout rámec, fungující jako „lepidlo“, podporující integraci nejlepších praktik a technologií do provozního modelu organizace.

 

VeriSM™ toto přesně naplňuje, není další ITSM metodologií, je evolucí smýšlení o správě služeb, holistickým, na business orientovaným přístupem, který připravuje organizaci na novou realitu digitální transformace.

 

Kurz VeriSM™ Foundation představuje filozofii a model VeriSM™ v nezbytném rozsahu pro úspěšné složení stejnojmenné certifikační zkoušky.

Zpět na přehled novinek

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

1 den přístupu zdarma

Úvod do business analýzy

Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.