SBM

Solutions Business Manager (SBM) od společnosti Micro Focus® je platforma typu Business Process Management Suite (BPMS), která výrazně zvyšuje produktivitu všech fází automatizace procesů.

Uživatelé, kteří se podílejí na podnikových nebo IT procesech, ať už je řídí, nebo jen monitorují, ocení platformu SBM pro její efekt orchestrace workflow. Uživatelé tak mohou podávat vyšší výkon s vynaložením méně práce. Jednotlivé procesy jsou přehlednější a zpětně auditovatelné. Moderní a uživatelsky přívětivé rozhraní je pak odrazovým můstkem pro zvýšení efektivity těchto procesů.

Návrháři automatizovaných podnikových procesů ocení platformu SBM vzhledem k možnostem velmi rychlého vývoje nasazování. Ať už jde o přizpůsobování existujících šablon pro nejčastěji využívané procesy, nebo o tvorbu nových procesních aplikací na zelené louce, komponenta Composer umožňuje návrhářům procesních aplikací překonávat díky rychlosti jejich dodání všechna očekávání.

Hlavní přínosy

 • Zorganizujte si své IT a ostatní pracovní procesy snadno a rychle a vytvářejte procesní aplikace odpovídající potřebám vašich zákazníků
 • překonejte omezení spojená s manuálními procesy
 • zlepšete transparentnost a týmovou spolupráci
 • minimalizujte náklady zjednodušením dohledu nad dodržováním interních směrnic, bezpečnosti a auditů

Chcete se dozvědět více? Zanechte prosím kontakt a my se Vám obratem ozveme.

  ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

  VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

  1 den přístupu zdarma

  Úvod do business analýzy

  Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

  Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

  LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.