Kurzové materiály

Každý posluchač obdrží přístup k elektronické verzi kurzových materiálů v podobě zabezpečených PDF souborů prostřednictvím webové platformy Locklizard. .

Zpravidla dva dny před začátkem kurzu každý přihlášený posluchač obdrží email od společnosti Locklizard s přihlašovacími údaji do webové aplikace, kde vám budou zpřístupněny elektronické studijní materiály. Pokud tento email neobdržíte, po prověření spamové složky nás prosím kontaktujte.

Příchozí email od Locklizard s přihlašovacími údaji bude vypadat následovně:

Ukázkový e-mail s přihlašovacími údaji do aplikace Locklizard.

 

Po přihlášení získáte neomezený časový přístup ke chráněné elektronické verzi materiálů daného kurzu, které není možné editovat, stahovat, ani tisknout. Doufáme, že tuto ochranu přijmete s pochopením, neboť kurzové materiály představují značné firemní know-how, za kterým stojí řadu let trvající úsilí o vývoj a zkvalitňování kurzů. Zároveň věříme, že elektronická verze kurzových materiálů pro Vás bude po všech stránkách příjemnější a pohodlnější, než verze tištěná.

Vyzkoušejte si prosím přihlášení do systému Locklizard ještě před začátkem kurzu, abychom mohli případné technické problémy či dotazy včas řešit a nenarušovali výklad lektora na začátku kurzu.

Náhled on-line rozhraní pro přístup k elektronickým materiálům.

Upozorňujeme Vás, že pro pohodlné procházení elektronických kurzových materiálů v průběhu kurzu je nezbytné přinést si vlastní notebook či tablet, mobilní telefon není pro tyto účely vhodný vzhledem k omezení rozměrů zobrazovací plochy. Lektor ale bude na kurzu promítat ekvivalentní snímky, vlastní procházení elektronických materiálů tak bude duplicitní.

V případě jakýchkoliv technických problémů nás prosím kontaktujte na email kurzy@lbms.cz.

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

1 den přístupu zdarma

Úvod do business analýzy

Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.