Řešení

Automatizujeme a digitalizujeme procesy

Osvědčená řešení postavená na dlouholetých zkušenostech získaných od založení v roce 1993 během implementací v soukromém i veřejném sektoru. Řešení jsou zaměřena na pokrytí širokého spektra požadavků zákazníků, souvisejících se zvyšováním procesní vyspělosti a vyznačují se vysokou mírou agility. Řešení staví na stabilní a stále se rozvíjející platformě pro automatizaci a digitalizaci procesů SBM, která umožňuje pružně reagovat na změny v podnikových procesech.

Co o nás říkají klienti?

"Platformu SBM jsme si původně vybrali pro digitalizaci a automatizaci našich klíčových IT procesů. Po jejich úspěšném zavedení a ověření jejího potenciálu, jsme ji za pomoci konzultantů společnosti LBMS úspěšně rozvinuli i do oblasti business procesů. V současné době je implementovaný rozsah opravdu rozmanitý, na platformě provozujeme podpůrné procesy pro oblasti financí, představenstva, operačního rizika, auditu a jiné. SBM pro nás představuje centrální platformu pro procesní řízení."
Miroslav Šalanský
Head of IT
MaxBanka
Využívá řešení: Business Process Automation
"Jsme společností, která si dala za cíl stát se digitálním lídrem na poli českého bankovnictví, a proto kráčíme směle vstříc každé inovaci. Výjimkou v MONETA Money Bank tak nemůžeme být ani my, tým HR . Pomocí TeamTrack/SBM jsme plně zdigitalizovali celý proces nástupu a výstupu zaměstnanců napříč celou bankou, což nám významně usnadnilo naši práci."
Irena Filařová Nucová
Senior Manažer HR Operations, Lidské zdroje
MONETA Money Bank, a.s.
Využívá řešení: Orchestrated IT
"SBM jsme vybrali v roce 2012 jako produkt na řešení našich procesů v IT, hlavně z důvodu možnosti dalšího rozvoje interními silami. Za tu dobu jsme se dostali o hodně dál a SBM je již centrálním procesním portálem. Zde nám nadále LBMS pomáhá při konzultacích zavádění nových procesů, ale také objevovat další možnosti nástroje a novinky v SBM, které nespí a dále se vyvíjí, a někdy možná i s naším přispěním."
Jan Čipera
Team Leader Podpora uživatelů
ČSOB Stavební spořitelna
Využívá řešení: Orchestrated IT
"Řešení Orchestrated IT jsme naimplementovali v roce 2015 a od té doby nám slouží pro operativní i strategické řízení klíčových IT procesů operations i development a pro efektivní komunikaci s businessem a našimi dodavateli. Díky flexibilitě použité procesní platformy SBM se nám daří automatizované procesy průběžně rozvíjet a dostát tak požadavkům ze strany bussinesu a auditorů."
Martin Hrazdira
Head of IT Operations
Allianz pojišťovna, a.s.
Využívá řešení: Orchestrated IT
"Na SBM jsme postavili náš firemní informační systém pro řízení projektů a všech souvisejících agend (řízení zdrojů, controlling, odchozí a příchozí faktury, pracovní cesty). Při implementaci a následném rozvoji systému jsme ocenili mimo profesionálního přístupu zejména procesní expertízu LBMS uplatněnou při redesignu našich business procesů."
Jiří Fojtík
Vedoucí oddělení Controlling a Nákup
Digiteq Automotive s.r.o.
Využívá řešení: Business Process Automation
avatar_male
"SBM používáme úspěšně pro zadávání požadavků na HelpDesk a pro procesy Change Management, Release Managent a Incident Management. Oceňujeme zejména možnost rozvoje interními silami."
Pavel Jiránek
Vedoucí oddělení IT Operations/Head of IT Operations
Českomoravská stavební spořitelna, a. s.
Využívá řešení: Orchestrated IT

Chcete se dozvědět více? Zanechte prosím kontakt a my se Vám obratem ozveme.

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

1 den přístupu zdarma

Úvod do business analýzy

Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.