Řešení

Automatizujeme a digitalizujeme procesy

Osvědčená řešení postavená na dlouholetých zkušenostech získaných od založení v roce 1993 během implementací v soukromém i veřejném sektoru. Řešení jsou zaměřena na pokrytí širokého spektra požadavků zákazníků, souvisejících se zvyšováním procesní vyspělosti a vyznačují se vysokou mírou agility. Řešení staví na stabilní a stále se rozvíjející platformě pro automatizaci a digitalizaci procesů SBM, která umožňuje pružně reagovat na změny v podnikových procesech.

Co o nás říkají klienti?

"Platformu SBM jsme si původně vybrali pro digitalizaci a automatizaci našich klíčových IT procesů. Po jejich úspěšném zavedení a ověření jejího potenciálu, jsme ji za pomoci konzultantů společnosti LBMS úspěšně rozvinuli i do oblasti business procesů. V současné době je implementovaný rozsah opravdu rozmanitý, na platformě provozujeme podpůrné procesy pro oblasti financí, představenstva, operačního rizika, auditu a jiné. SBM pro nás představuje centrální platformu pro procesní řízení."
Miroslav Šalanský
Head of IT
MaxBanka
Využívá řešení: Business Process Automation
"Jsme společností, která si dala za cíl stát se digitálním lídrem na poli českého bankovnictví, a proto kráčíme směle vstříc každé inovaci. Výjimkou v MONETA Money Bank tak nemůžeme být ani my, tým HR . Pomocí TeamTrack/SBM jsme plně zdigitalizovali celý proces nástupu a výstupu zaměstnanců napříč celou bankou, což nám významně usnadnilo naši práci."
Irena Filařová Nucová
Senior Manažer HR Operations, Lidské zdroje
MONETA Money Bank, a.s.
Využívá řešení: Orchestrated IT
"SBM jsme vybrali v roce 2012 jako produkt na řešení našich procesů v IT, hlavně z důvodu možnosti dalšího rozvoje interními silami. Za tu dobu jsme se dostali o hodně dál a SBM je již centrálním procesním portálem. Zde nám nadále LBMS pomáhá při konzultacích zavádění nových procesů, ale také objevovat další možnosti nástroje a novinky v SBM, které nespí a dále se vyvíjí, a někdy možná i s naším přispěním."
Jan Čipera
Team Leader Podpora uživatelů
ČSOB Stavební spořitelna
Využívá řešení: Orchestrated IT
"Řešení Orchestrated IT jsme naimplementovali v roce 2015 a od té doby nám slouží pro operativní i strategické řízení klíčových IT procesů operations i development a pro efektivní komunikaci s businessem a našimi dodavateli. Díky flexibilitě použité procesní platformy SBM se nám daří automatizované procesy průběžně rozvíjet a dostát tak požadavkům ze strany bussinesu a auditorů."
Martin Hrazdira
Head of IT Operations
Allianz pojišťovna, a.s.
Využívá řešení: Orchestrated IT
"Na SBM jsme postavili náš firemní informační systém pro řízení projektů a všech souvisejících agend (řízení zdrojů, controlling, odchozí a příchozí faktury, pracovní cesty). Při implementaci a následném rozvoji systému jsme ocenili mimo profesionálního přístupu zejména procesní expertízu LBMS uplatněnou při redesignu našich business procesů."
Jiří Fojtík
Vedoucí oddělení Controlling a Nákup
Digiteq Automotive s.r.o.
Využívá řešení: Business Process Automation
avatar_male
"SBM používáme úspěšně pro zadávání požadavků na HelpDesk a pro procesy Change Management, Release Managent a Incident Management. Oceňujeme zejména možnost rozvoje interními silami."
Pavel Jiránek
Vedoucí oddělení IT Operations/Head of IT Operations
Českomoravská stavební spořitelna, a. s.
Využívá řešení: Orchestrated IT

Chcete se dozvědět více? Zanechte prosím kontakt a my se Vám obratem ozveme.