SBM

Solutions Business Manager (SBM) od společnosti Micro Focus® je kvalitní a současně cenově dostupná platforma typu Business Process Management Suite (BPMS), která výrazně zvyšuje produktivitu všech fází automatizace a digitalizace procesů.

Ultrarychlý vývoj a nasazování procesních aplikací

Platformu Solutions Business Manager ocení zvláště pracovníci odpovědní za automatizaci procesů, neboť umožňuje pružně reagovat na změny v podnikových procesech. Platforma nabízí vizuální vývojové prostředí, které zajišťuje mimořádnou produktivitu při vývoji a provádění změn a to i když je využíváno méně zkušenými nebo interními návrháři (Citizen Developer).

Otevřenost prostřednictvím orchestrací

Díky integrovanému orchestračnímu stroji umí platforma SBM převzít v organizaci roli procesně orientované integrační platformy zastřešující další používané informační systémy a softwarové nástroje. Implementace integrací probíhá podobným způsobem jako automatizace procesů, postřednictvím vizuálního vývojového prostředí.

Jednoduchost používání

Široké možnosti zobrazení ve formě tabulek, grafů, konfigurovatelných a interaktivních pohledů typu dashboard, kalendář, karban a backlog poskytují uživatelům přehledný a jednoduchý pohled na jejich aktuální úkoly a manažerům snadnou kontrolu procesních metrik.

Reporting

Reportovací modul umožňuje uživatelům rychlý a efektivní přístup k informacím. Flexibilita nástroje dovoluje vytvořit personalizované pohledy pro každou roli nebo uživatele. Oprávnění pro vytváření a spouštění sestav jsou detailně řízena a každý uživatel nebo role může dle přiřazených práv nejen zobrazovat, ale také vytvářet nebo upravovat své vlastní sestavy a pohledy.

Auditovatelnost

Každá akce provedená uživatelem či administrátorem je zaznamenána, čímž je možné následně vysledovat všechny informace o každé činnosti. Historická data podporují odpovědnost a představují efektivní bázi pro snadné provádění auditů a postupnou optimalizaci procesu.

Strojové učení a ChatOps

Strojové učení na základě existujících dat v systému umožňuje prediktivní automatické vyplňování formuláře za uživatele systému.
K efektivnější práci a komunikaci také přispívá integrace na nástroje týmové spolupráce (MS Teams, Slack, Mattermost) prostřednictvím jejich integrovaných botů.

Technologie

Platforma je postavena důsledně na webové technologii, což umožňuje všem uživatelům včetně administrátorů snadný přístup bez nutnosti jakékoliv instalace, případně lze využít mobilní aplikací pro Adroid a iOS. Architektura je navržena tak, aby jednotlivé komponenty mohly být v případě požadavku na velmi vysoký výkon instalovány na samostatných serverech při zachování bezpečnosti v souladu s ISO 27001.

Významní zákazníci pro nástroj SBM

Chcete se dozvědět více? Zanechte prosím kontakt a my se Vám obratem ozveme.