Podrobnější informace k organizaci kurzů

 

Čas konání

 
Časový harmonogram kurzu
Začátek 8:30
Přestávka na oběd 1 hodina
Konec 16:00 (není-li uvedeno jinak – např. workshop BA)

Místo konání

Prezenční veřejné kurzy se konají v moderně vybavené a klimatizované učebně v administrativní budově Kartografie – 3. patro, Františka Křížka 362/1, Praha 7. 

 

Stravování

Účastníci prezenčních kurzů mají každý den kurzu též zdarma zajištěno kvalitní občerstvení formou coffee breaku (studené a teplé nápoje, slané a sladké pečivo).

 

Kurzové materiály

Všichni posluchači našich kurzů dostávají standardně časově neomezený přístup k elektronické verzi kurzových materiálů v podobě zabezpečených PDF souborů.

Kurzové materiály v českém jazyce v podobě online přístupné verze jsou zahrnuty v ceně kurzu. U akreditovaných kurzů (kde je k dispozici certifikační zkouška) jsou kurzové materiály dvojjazyčné (snímky v češtině, poznámky obsahují ekvivalent snímku v angličtině). Kurzové materiály ani jejich části nesmí být bez předchozího písemného souhlasu firmy LBMS reprodukovány nebo používány nad rámec jejich určení.

 

Elektronické materiály

Zpravidla dva dny před začátkem kurzu každý posluchač obdrží email s přihlašovacími údaji k platformě, kterou elektronické materiály šíříme. Pokud tento email neobdržíte, zkontrolujte si prosím spamovou schránku a poté nás laskavě kontaktujte.

Upozorňujeme posluchače, že pro pohodlné procházení elektronických kurzových materiálů v průběhu kurzu je nezbytné přinést si vlastní notebook či tablet, mobilní telefon není pro tyto účely vhodný vzhledem k omezení rozměrů zobrazovací plochy. Elektronické materiály není možné editovat, stahovat, ani tisknout. Věříme, že tuto ochranu přijmete s pochopením, neboť kurzové materiály představují klíčové know-how společnosti.

 

Tištěné materiály

Tištěné kurzové materiály standardně neposkytujeme, jsme ale schopni je zajistit na vyžádání.

Pokud máte zájem o tištěnou verzi materiálů, můžete si je objednat zvlášť během rezervace na kurz či prostřednictvím emailu kurzy@lbms.cz, nejpozději však 7 dní před zahájením kurzu. Cena tištěných materiálů činí 1 500 Kč bez DPH.

 

Potvrzení o absolvování kurzu

Po ukončení kurzu obdrží posluchači potvrzení jeho absolvování v elektronické podobě na email.

 

Certifikační zkouška

V případě akreditovaných kurzů PeopleCert (ITIL®4, PRINCE2®) je od 1.2.2022 možné zkoušku absolvovat POUZE formou online proctoringu (přes voucher)

Realizaci zkoušky ISTQB – CTFL v rámci kurzu Testování aplikací – ISTQB Certified Tester Foundation Level CZ zajišťuje Česká společnost pro jakost. Přečtěte si prosím vše o organizaci této zkoušky>>>.

Kandidáti EXIN zkoušky mají celkem tři možnosti, jak absolvovat certifikační zkoušku:

 

1. Zkouška bezprostředně na konci kurzu

(Netýká se zkoušek ITIL®4 a PRINCE2®.)

Standardně následuje certifikační zkouška bezprostředně na závěr posledního dne daného kurzu, což je ideální volba pro posluchače, kteří s objemem probrané látky nemají problém, a kterým cvičné testy prováděné během kurzu ukazují spolehlivé výsledky nad 70% úspěšnost (úspěšné složení zkoušky úrovně Foundation vyžaduje min. 65% úspěšnost, tzn. alespoň 26 správných odpovědí).

 

2. Náhradní termín

(Netýká se zkoušek ITIL®4 a PRINCE2®.)

V případě, že si posluchač chce zkoušku odložit, nabízíme náhradní termíny, které vypisujeme 1x týdně. Konkrétní termíny se dozví posluchači přímo na kurzu.

Supervisor, který certifikační zkoušky organizuje sdělí posluchačům všechny detaily i termíny. Ti se pak mohou rozhodnout pro konkrétní termín.

 

3. Zkouška s časovým odstupem (EXIN Anywhere / PeopleCert Online Proctoring)

V případě, že kandidát nechce či nemůže absolvovat zkoušku bezprostředně po kurzu či v náhradním termínu, objednáme a předáme mu voucher na zkoušku, kterou si složí „kdykoliv a kdekoliv“. Samozřejmě, i zde jsou jistá omezení, kandidát musí:

  • disponovat počítačem s funkční webovou kamerou a mikrofonem
  • úspěšně projít testem konfigurace počítače.

Bližší informace o zkoušce:

4. Možnost zakoupení opravného pokusu (PeopleCert – TAKE2 Re-sit Exam Option)

Tato výhoda lze uplatnit a zakoupit pouze u certifikačních zkoušek poskytovaných od PeopleCertu – tedy konkrétně PRINCE2® Foundation, PRINCE2® Practitioner (5th i 6th edition), ITIL® 4 Foundation, PRINCE2 Agile® Foundation.

Jak můžete objednat opravný pokus?

  1. objednejte přímo přes nás ve chvíli rezervace či telefonicky
  2. objednejte přímo ve vašem profilu ještě 15 minut před začátkem zkoušky (v tomto případě je potřeba počítat s fakturací 1 500 Kč bez DPH navíc)

Jak opravný pokus funguje?

  1. objednáte ještě před začátkem zkoušky (přes nás) za příplatek 1 500 Kč bez DPH
  2. v případě neúspěšného složení zkoušky vám přijde email od PeopleCertu s výzvou naplánovat si další termín pro druhý pokus (TAKE2 Re-sit Exam Option)
  3. opravný pokus bude probíhat formou online proctoringu, tedy přímo na vašem notebooku v klidu domova či vlastní kanceláře.

 

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

1 den přístupu zdarma

Úvod do business analýzy

Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.