Úvodní kurzy

Základní přehledové kurzy v podobě e-learningu.

Poskytují základní přehled o disciplíně business analýzy a modelování procesů v BPMN. Slouží jako odrazový můstek pro další kurzy nebo jako základ informací o daném tématu.

Vhodné pro

  • jednoduše pro každého, koho téma zajímá
  • zájemce o další vzdělávání, kteří si potřebují udělat základní představu o tématu a dané oblasti
  • začátečníky i odborníky

 

 Úvod do business analýzy

Na tomto úvodním kurzu si vysvětlíme, co všechno disciplína business analýzy obnáší a zasadíme ji do kontextu organizace a dalších disciplín.

Seznámíte se s nejvýznamnějšími celosvětově uznávanými rámci pro disciplínu business analýzy.

Na závěr se také dozvíte možnosti rozvoje kompetencí business analytiků.

 

 Úvod do modelování procesů v BPMN

V kurzu představíme význam modelování business procesů a základy notace BPMN včetně doporučeníjak BPMN v organizaci zavést a jak zohlednit účel vytvářeného modelu.

 

Reference od účastníků

avatar_male
"Pěkný a stručný přehled. Dobré propojení mluveného slova s prezentací."
Pavel Juřica
Kurz: Úvod do business analýzy
avatar_male
"Kurz shrnuje vše potřebné a budí zájem zkoumat problematiku dále do hloubky. Zároveň nastiňuje směr jakým je možno se vydat a kde čerpat BA good practise."
Martin Korous
Ernst & Young, s.r.o.
Kurz: Úvod do business analýzy
"Děkuji za možnost absolvování ukázkového kurzu. V naší firmě BPMN začínáme využívat, ale i tak jsem během krátkého kurzu získala několik podnětných informací, které okamžitě využiji. Forma a obsah kurzu mi naprosto vyhovuje (už jsem si objednala další e-learningový kurz "Techniky BA" a v druhé půlce roku budeme vybírat i další kurzy z oblasti BA). Určitě doporučím i kolegům. :) Děkuji a přeji krásné léto. S pozdravem, Monika Váchová"
Váchová Monika
IT Business Analyst
GasNet, s.r.o.
Kurz: Úvod do modelování procesů v BPMN
"Skvělý kurz. Nemám výhrad."
Kolková Natálie
Resource Manager
Trask solutions a.s.
Kurz: Úvod do modelování procesů v BPMN
"Děkuji za příjemně strávený čas na kurzu. Informace byly užitečné, pro praxi spíše základní. Uvítala jsem příjemné vystupování lektora na videích a praktické příklady. Líbilo by se mi delší časové rozmezí pro puštění kurzu. Zároveň bylo vše bezvadně zařízeno tak, abych se k rozečteným slidům mohla vracet nebo si je pustit znovu. Testík na závěr by mohl být delší a podrobnější. Jinak moc děkuji za přínosný vstup do tématu. "
Čenčíková Kateřina
innogy Česká Republika a.s.
Kurz: Úvod do modelování procesů v BPMN
"Kurz mi dal základní přehled o BA a roli business analytika, což bylo mým cílem při rozhodování o jeho absolvování."
Javornická Soňa
Kurz: Úvod do business analýzy
avatar_male
"Kurz systematicky pokrývá všechny aspekty problematiky. Do hloubky jde přiměřeně k rozsahu kurzu. Jsou správně zdůrazňované důležité myšlenky a informace. Část věnovaná standardům je pojatá velmi průřezově, chybí ji jakýkoli větší detail. Možná by pomohlo objasnit základní odlišnosti v přístupu k problému mezi standardy na začátku. Kurz je technicky zracován velmi dobře, v prohlížeči Edge vše funguje, včetně zoomu na první pohled menších obrázků a grafiky. Okno s obsahem někdy zabírá zbytečně malou plochu z celkové plochy prezentace. V situaci, kdy je na něm grafika, je většinou text v základním zvětšení příliš malý. Lektor má výbornou klidnou dikci - dobrá práce!"
Kuželka Jaromír
Senior - Business Analyst
Ernst & Young, s.r.o.
Kurz: Úvod do business analýzy
avatar_male
"Velmi příjemné a milé zpracování online kurzu. Skvěle poslouchatelné, dobré tempo a obsahově interaktivní. Jen místy až příliš změn mezi posuny v sekcích (Next, Continue, Close). Obsah zaujme a věřím, že navazující kurzy jsou též velmi perfektní."
Vlk Petr
Enterprise Architect
KPCS CZ, s.r.o.
Kurz: Úvod do business analýzy
avatar_male
"K obsahové stránce - vzhledem k šíři problematiky, kterou BA představuje, hodnotím výběr zde uvedených oblastí s přihlédnutí k časovému rozsahu a cílům kursu jako max. vyhovující a perfektně popisující nejen základní oblasti ale i uvádějící oblast BA do celkového kontextu. V jednotlivých částech jsou akcentovány ty klíčové informace, které již v tomto základu vedou k tomu, že se účastník kurzu může na základě nich poměrně dobře orientovat v potřebách a požadavcích na činnosti, kterých se BA týká resp. se kterými přichází do styku. Proto užitečnost tohoto kursu nevidím jen jako základ pro budoucí BA, ale i pro součinnostní role, jejichž úlohou je buď doplnění činností do celkového rámce či zajištění návaznosti v řešení změn."
Ivan Machala
Ředitel úseku
Kurz: Úvod do business analýzy
"Bez chyby, nemám co vytknout. Věcné, srozumitelné, logicky uspořádané."
Lenka Ertelová
Kurz: Úvod do modelování procesů v BPMN
"S kurzem jsem spokojena, splnil moje očekávání do úvodu business analýzy."
Coffre Zlámal Dana
TCC s.r.o.
Kurz: Úvod do business analýzy

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

1 den přístupu zdarma

Úvod do business analýzy

Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.