Select Architect

Select Architect od společnosti Select Business Solutions představuje rozsáhlý, spolehlivý a dlouhodobě ověřený CASE nástroj pro podporu systémové analýzy a designu s využitím BPMN, BPM, UML a Data Modeling.

Komplexní podpora modelování aplikací a komponent

Podpora objektově orientovaného vývoje aplikací ve vícevrstevné architektuře. Nástroj vyniká rozsahem podpory od evidence požadavků, přes procesní modelování, UML, datové modelování, až po generování kódu a relačních databázových schémat.

K modelování lze využít širokou škálu diagramů:

Process Hierarchy diagram, Process Thread diagram, BPMN diagram, Business Motivation diagram, Use Case diagram, Class diagram, Object Collaboration diagram, Object Sequence diagram, Activity diagram, State diagram, Entity Relationships diagram, Table Relationships diagram, General Graphics diagram, Text diagram.

Zároveň je dostupná podpora pro MDA (Model Driven Architecture) s konverzí do Počítačově nezávislého modelu (CIM), Platformově nezávislého modelu (PIM) a Platformově specifického modelu (PSM).

Integrovaná kontrola kvality modelu a tvorba dokumentace

Select Reviewer dokáže zkontrolovat kdykoliv v průběhu řešení správnost notace, dodržení standardu, kompletnost, zavislosti komponent pomocí definovaných typů reportů. Šetří tím podstatně čas včasným upozorněním na nedostatky modelu, které by později přinesly zvýšené náklady. Pro běžné náhledy lze využít zabudovaný technický Report Writer. K tvorbě cílové dokumentace v přesně uživatelsky definované struktuře pro Microsoft Word slouží integrovaný Select Document Generator. Dokumentaci je možné vytvářet také ve formě HTML stránek prostřednictvím konfigurovatelného HTML generátoru.

Ukládání a ochrana dat v objektové databázi

Dodávaná objektová repository zajišťuje konzistenci a další pokročilé funkce jako je například víceúrovňové odvolání změn (Undo) či monitoring výkonnosti. Repository rovněž nabízí uživatelsky otevřený přístup pro čtení i zápis v podobě rozhraní Select OLE Automation, jehož specifikace je součástí dokumentace. Konfigurace umožňuje mimo týmového také jednouživatelský provoz s velmi nízkými systémovými nároky.

Významní zákazníci pro nástroj Select Architect

Chcete se dozvědět více? Zanechte prosím kontakt a my se Vám obratem ozveme.