První webinář na téma business analýzy

Proč webinář?

Po zkušenostech z posledních let, a také jako reakce na vaše dotazy a poptávky, jsme se rozhodli, že vyzkoušíme formu webináře, abychom s vámi mohli probírat aktuální témata. Webinář je cesta, díky které s vámi chceme být v kontaktu a také v bližší komunikaci. Naším cílem je předat naše poznatky a zkušenosti z praxe a zjistit, co nejvíce zajímá vás.

Díky anketě na LinkedIN jsme zjistili, že vás nejvíc zajímá téma úspěšné praxe business analýzy a také business analýza v agilním prostředí. Spojili jsme tato dvě témata do jednoho webináře Úspěšná praxe business analýzy v agilním prostředí. Bližší informace níže.

Jak se přihlásit?

Pro webinář budeme využívat online platformu, přes kterou nyní realizujeme naše online školení. Po dobrých zkušenostech jsme se rozhodli zkusit i formu webináře. Stačí se přihlásit přes tento odkaz.

Po přihlášení vám přijde pozvánka do emailu i s možností přidat si událost do kalendáře. A právě proto vám doporučujeme přihlásit se přes pracovní email, abyste měli webinář v pracovním kalendáři a tím pádem vám neunikl začátek.

Připomenete mi začátek webináře?

Ano, zašleme vám připomínku 1 měsíc, 1 týden a 1 den před začátkem. Ještě vám přijde 30 minut před začátkem email s odkazem do virtuální místnosti, kde bude webinář probíhat.

Co když se nestihnu přihlásit?

Pokud z jakýchkoliv důvodů nestihnete živý přenos webináře, tak se nemusíte bát, že o webinář přijdete. Zašleme vám totiž záznam webináře.

Tento záznam bude zároveň k dispozici u nás na webu, abyste si ho mohli kdykoliv poslechnout.

 

Aktuálně první webinář LBMS

 

Co se dozvíte?

  • získáte představu, jak business analytik může působit v agilním prostředí
  • dozvíte se perspektivy, ve kterých business analytik působí, a jak v nich může pomoci své organizaci
  • ukážeme vám, že základem agility je schopnost flexibilní adaptace
  • dozvíte se, jak může být výkon business analytika zajištěn v agilním týmu
  • uslyšíte zkušenosti z praxe z reálných projektů

Chci se přihlásit

 

Zpět na přehled novinek