Změna označení vydání metodiky PRINCE2®

Rádi bychom vás informovali, že s platností od 1. ledna 2020 bude evoluční update metodiky PRINCE2® z roku 2017 označován jako 6th edition a vydání PRINCE2® z roku 2009 jako 5th edition. Důvodem tohoto přejmenování je zajistit, aby jazyk PRINCE2® byl v souladu s jazykem používaným jinými rámci v oboru. Kromě toho nové pojmenování odráží odkaz, dědictví a autoritu osvědčených postupů PRINCE2®.

PeopleCert a AXELOS již provádí změny na svých webových stránkách, obsahu a platformách, které budou dokončeny do 1. ledna 2020. Rovněž tak i my máme připravenou sadu změn do našich systémů, produktů i webu, které promítneme rovněž k 1. lednu 2020, abychom tak zajistili konzistentní terminologii v partnerské síti.

Obecně platí, že změny je třeba provést na našem webu, obsahu marketingových materiálů a ve veškeré komunikaci. V našem případě se změny názvosloví dotknou i publikovaných kurzových materiálů. Pokud jste u nás některý z kurzů PRINCE2® absolvovali, od 1. ledna 2020 dojde v těchto kurzových materiálech k promítnutí změny terminologie a protože máte vždy přístup k nejaktuálnější verzi materiálů, upozorňujeme na tuto změnu předem.

PRINCE2® is a registered trade mark of AXELOS Limited.

 

Zpět na přehled novinek

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

1 den přístupu zdarma

Úvod do business analýzy

Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.