Změna označení vydání metodiky PRINCE2®

Rádi bychom vás informovali, že s platností od 1. ledna 2020 bude evoluční update metodiky PRINCE2® z roku 2017 označován jako 6th edition a vydání PRINCE2® z roku 2009 jako 5th edition. Důvodem tohoto přejmenování je zajistit, aby jazyk PRINCE2® byl v souladu s jazykem používaným jinými rámci v oboru. Kromě toho nové pojmenování odráží odkaz, dědictví a autoritu osvědčených postupů PRINCE2®.

PeopleCert a AXELOS již provádí změny na svých webových stránkách, obsahu a platformách, které budou dokončeny do 1. ledna 2020. Rovněž tak i my máme připravenou sadu změn do našich systémů, produktů i webu, které promítneme rovněž k 1. lednu 2020, abychom tak zajistili konzistentní terminologii v partnerské síti.

Obecně platí, že změny je třeba provést na našem webu, obsahu marketingových materiálů a ve veškeré komunikaci. V našem případě se změny názvosloví dotknou i publikovaných kurzových materiálů. Pokud jste u nás některý z kurzů PRINCE2® absolvovali, od 1. ledna 2020 dojde v těchto kurzových materiálech k promítnutí změny terminologie a protože máte vždy přístup k nejaktuálnější verzi materiálů, upozorňujeme na tuto změnu předem.

PRINCE2® is a registered trade mark of AXELOS Limited.

 

Zpět na přehled novinek