Nová verze SBM

 

Společnost Serena uvolnila verzi 11 nástrojové platformy pro procesní řízení SBM. Tato hlavní verze přináší zdokonalení, která jsou zaměřena na modernizaci infrastruktury SBM, na zvýšení bezpečnosti, na zlepšení integrací a na rozšíření možností reportingu. Níže uvádíme nejdůležitější novinky.

 

Pokročilý reporting

 

Byly rozšířeny pokročilé funkce reportingu o možnost zapojit jazyk SQL při definici sestav, což dovoluje uživatelům a administrátorům vytvářet nové pohledy a dosáhnout větší granularity v zobrazených výsledcích. Nově je také možné ukládat a opakovaně používat vyhledávací filtry v sestavách a editovat položky v nové a vylepšené verzi (HTML 5) tabulky pro úpravy (Editable Grid).

 

Přizpůsobitelné „Quick Forms“

 

SBM 11 nyní umožňuje přizpůsobovat automaticky generované formuláře. To dovoluje rychle navrhnout uživatelsky přívětivé formuláře bez nutnosti se zabývat umisťováním všech jednotlivých polí.

 

Nové možnosti integrace

 

Zdokonalené RESTful rozhraní poskytuje další možnosti ověřování pro zajištění bezpečnosti, zjednodušené nastavení koncových bodů a lepší vizualizaci získaných dat.

 

Nová technologie middleware

 

SBM 11 nyní používá poslední verzi aplikačního serveru Tomcat, který poskytuje pro své aplikace bezpečnější a spolehlivější infrastrukturu než předchozí technologie JBoss.

 

Možnost aktualizace zabezpečení

 

Administrátoři mohou nově využít výhod konfigurovatelné utility, která dovoluje zavádět nová bezpečnostní pravidla bez nutnosti úpravy kódu SBM, což výrazně usnadňuje a urychluje nasazení ochran proti nově objeveným bezpečnostním hrozbám.

 

Podpora aktuálních platforem

 

SBM byl testován a ověřován pro nejnovější operační systémy, databáze a prohlížeče včetně Windows 10 a Microsoft Edge tak, aby používané procesní aplikace byly k dispozici na všech nejvýznamnější platformách v aktuálních verzích.

 

Verzi 11 intenzivně testujeme zejména z hlediska lokalizace do češtiny a podpory národních znaků a dle výsledků testování následně přistoupíme k distribuci zákazníkům s předplacenou technickou podporou.

Zpět na přehled novinek