Novinky SBM verze 11.3

 

S potěšením oznamujeme uvolnění další verze 11.3 platformy pro automatizaci procesů Solutions Business Manager (SBM). Tato dílčí verze se zaměřuje na níže uvedená vylepšení, jejichž cílem je zpříjemnit práci uživatele s produktem, usnadnit správu, zvýšit flexibilitu vývojářů a přidat podporu pro nejnovější provozní prostředí.

 

Složky a rychlé odkazy

 

Poskytují možnost organizovat a rychle vyvolat položky, pohledy, sestavy a webové stránky. Umožňují seskupovat související položky a minimalizovat tak potřebu navigace a vyhledávání. Složky mohou být soukromé nebo sdílené s ostatními uživateli, přičemž sdílené pohledy umožňují organizovat zdroje pro týmy, skupiny nebo uživatele.

 

Externí komunikace

 

Pro zvýšení komunikace mohou nyní externí uživatelé (mimo SBM) zakládat položky e-mailem. Navíc uživatel SBM má možnost externímu uživateli zaslat e-mail z položky s tím, že odpověď je systémem zpracována – může být přiložena jako poznámka a položka může být posunuta do dalšího kroku zpracování.

 

Kanban board zdokonalen

 

Uživatelé mohou nyní Kanban board vytvořit i z položek přijatých ke zpracování v backlogu. Karty položek mohou být řazeny dle systémových polí nebo dle priority v backlogu, pokud je tento využit pro vytvoření kanban board.

 

Kalendáře

 

Kalendáře nyní mohou obsahovat i události z externích aplikací, události mohou být exportovány do formátu ICS a importovány uživatelem do externích kalendářových aplikací – např. Outlook.

 

Systémové analýzy

 

V SBM jsou nyní k dispozici kromě statistik využití aplikací a orchestrací i možnosti sledování spouštění sestav a jejich využití koncovými uživateli.

Dále jsou k dispozici grafy a tabulky pro monitoring zdrojů systému v reálném čase s možností zasílání notifikací při překročení nastavených limitů.

 

Nový skriptovací nástroj

 

SBM ModScript je nový skriptovací jazyk, který mohou vývojáři využít při tvorbě vlastní funkcionality v prostředí platformy Micro Focus SBM. Povyšuje skriptování v SBM na standardy dnešní doby a přináší mimo jiné objektový přístup, podporu REST architektury, parametrizovaných databázových dotazů, ošetření výjimek či práci s regulárními výrazy.

 

Off-line práce v SBM mobile

 

SBM mobile nyní podporuje zakládání položek a realizaci přechodů v režimu off-line. Po připojení k serveru jsou všechny transakce zpracovány.

 

Service Request Center (SRC)

 

Mimo drobné změny v názvu této komponenty  došlo k významné modernizaci celkového vzhledu uživatelského rozhraní. Další vylepšení se zaměřují na zlepšení uživatelské práce s produktem a na zdokonalení souvisejících aplikací pro mobilní zařízení.

 

Podporované platformy

 

SBM 11.3 obsahuje podporu pro Oracle 12cR2 a Tomcat 8.5.

Zpět na přehled novinek

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

1 den přístupu zdarma

Úvod do business analýzy

Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.