Vítězství v soutěži ITSM projekt roku 2015

 

Projekt „Automatizace klíčových IT procesů v Allianz pojišťovně za 10 měsíců“ postavený na procesní platformě SBM zvítězil v soutěži ITSM Projekt roku 2015.

 

Projekt byl výjimečný svým rozsahem a dobou trvání, kdy implementace řešení Orchestrated IT během deseti měsíců pokryla ucelenou sadu procesů Operations (Incident, Request, Problem a Change Management) a Development (Demand, Test, Release a Resource Management). Veškerá funkcionalita včetně řízení kapacit je realizována platformou SBM a obsluhována jediným portálem pro koncové uživatele.

 

V tiskové zprávě organizátora soutěže itSMF CzechRepublic se mj. uvádí: „Porota na tomto projektu ocenila především to, že se projekt zaměřil na optimalizaci a automatizaci celé řady ITSM procesů ve společnosti Allianz, plánování a řízení lidských zdrojů. Hlavním přínosem vítězného projektu bylo výrazné zlepšení komunikace s businessem prostřednictvím procesu a nástrojů demand managementu.“.

 

COMPUTERWORLD v článku Vítězové soutěže ITSM Projektu roku 2015 uvedl: „V rámci 10. Výroční konference itSMF Czech Republic, pořádané ve spolupráci s CACIO, byli vyhlášeni vítězové soutěže o nejlepší projekt z oblasti IT Service Managementu. Na prvním místě se umístil projekt společnosti LBMS s názvem „Automatizace klíčových IT procesů v Allianz pojišťovně za 10 měsíců“. LBMS, tak po více než 2 letech sesadilo z trůnu pravidelné finalisty a vítěze loňských ročníků a získalo pomyslný zlatý kov.“

Zpět na přehled novinek

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

1 den přístupu zdarma

Úvod do business analýzy

Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.