Integrace SBM a RPA – rozšíření možností automatizace pro úsporu kapacit

SBM v právě na trh uvolňované verzi 11.8. nabízí nativní integraci na Robotic Process Automation (RPA). Integrace mezi SBM a RPA umožňuje využít kombinaci  funkcionality pro plnou automatizaci rutinních úkonů prostřednictvím RPA s efektivní automatizací lidmi realizovaných procesů s využitím platformy SBM.

 

Robotic Process Automation (RPA) využívá softwarové roboty, kteří imitují akce v grafickém uživatelském prostředí automatizující rutinní úkony. V RPA jsou zaznamenány akce prováděné na obrazovce a jsou navrženy workflow automatizující  požadované procesy. Tímto způsobem je možné využít RPA k automatizaci úkonů, které jsou časově náročné, nezáživné, či náchylné k chybám.

Využití RPA je vhodné v situaci, kdy chcete rychle automatizovat procesy s minimálními změnami stávajících aplikací. Automatizace je zajišťována pragmatickým a neinvazivním způsobem bez nutnosti realizace nákladných a časově náročných projektů implementace nových systémů či integrace stávajících, které nejsou vybaveny vhodným API.

Kombinace nástrojů RPA a SBM může ušetřit čas a redukovat chyby způsobené lidmi při zadávání dat. To umožňuje uživatelům kapacitu ušetřenou snížením objemu nezajímavých úkonů věnovat na pro byznys důležité rozhodování, které vede k úspoře nákladů a ke zvýšení efektivity.

 

 

Zpět na přehled novinek

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA BUSINESS ANALÝZY?

VYZKOUŠEJTE NÁŠ E-LEARNING!

1 den přístupu zdarma

Úvod do business analýzy

Váš požadavek byl úspěšně odeslán. Brzy se ozveme.

Došlo bohužel k nějaké chybě při odesílání formuláře. Prosím zkuste to ještě jednou.

LBMS will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.