Zvyšte své dovednosti v modelování procesů

Jedna z klíčových kompetencí pro přežití organizací je proto bezpochyby flexibilita procesů a její součástí je schopnost procesy modelovat, hledat optimální varianty a zavádět je urychleně do praxe.

Proč modelování v BPMN?

BPMN se za dobu své existence stalo de-facto standardem pro modelování business procesů. Poskytuje notaci, kterou snadno pochopí všichni business uživatelé, a která překoná propast mezi návrhem procesu a jeho implementací. Základem pro toto tvrzení je schopnost BPMN reprezentovat stejný proces různými způsoby (na různých úrovních abstrakce a pomocí různých diagramů).

Pomůžeme vám

Kromě standardního kurzu Modelování procesů v BPMN nabízíme jeho individuálně přizpůsobené varianty, zahrnující modelování vlastních procesů (namísto cvičných případových studií) nebo formu konzultací zaměřených na přezkoumání již vytvořených procesů. Neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc jak termínově, tak obsahově. Samozřejmostí dnešní doby je realizace kurzů i konzultací online formou, ale také prezenčně.

modelling business processes   modelování business procesů bpmn kurz      konzultace a revize modelování procesů

 

 

Zpět na přehled novinek