Návrat do „normálu“? Připravme se na to, co nás čeká

Až na výjimky snad každá organizace dnes čelí zcela nové situaci, nejistotě, změně podmínek fungování, karanténám nebo home office svých zaměstnanců a celé řadě dalších komplikací.

Všichni společně doufáme, že situace se v nějaké rozumné době zlepší. Mnohým je jasné, že návrat k „normálnímu“ fungování bude mít jinou podobu, než na jakou jsme byli ještě nedávno zvyklí. Firmy již nyní hledají cesty, jak přežít, jak uspokojit své zákazníky, jiné distribuční kanály, partnery a technologie. To vše se neobejde beze změny firemních procesů.

Zaměřte se na procesy

Jedna z klíčových kompetencí pro přežití organizací je proto bezpochyby flexibilita procesů a její součástí je schopnost procesy modelovat, hledat optimální varianty a zavádět je urychleně do praxe. Pojďte se na to s námi připravit, využijte období, kdy pracujete v prostředí home office ke vzdělávání a získání nových teoretických i praktických poznatků.

Pomůžeme vám v aktuální situaci, i do budoucna

Kromě standardního kurzu Modelování procesů v BPMN nabízíme jeho individuálně přizpůsobené varianty, zahrnující modelování vlastních procesů (namísto cvičných případových studií) nebo formu konzultací zaměřených na přezkoumání již vytvořených procesů. Neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc jak termínově, tak obsahově. Samozřejmostí dnešní doby je realizace kurzů i konzultací online formou.

 

                

Zpět na přehled novinek