Go to Top

Kurzy

Kurzy jsou zaměřeny na získání základních poznatků, které byly v praxi úspěšně ověřeny na projektech v tuzemsku i zahraničí. Kurzy zprostředkovávají znalosti a postupy v oblastech působení LBMS a jsou orientovány na praktické osvojení znalostí, čemuž napomáhá použití příkladů řešených účastníky kurzů individuální nebo skupinovou formou.

LBMS je partnerem nizozemské společnosti EXIN, která se zaměřuje na rozšiřování znalostí ICT profesionálů a ověřování získaných kompetencí. Díky tomuto partnerství LBMS přináší mezinárodně uznávané certifikační programy, pokrývající všechny oblasti ICT kompetencí v souladu s mezinárodně uznávaným evropským rámcem e-Competence Framework (e-CF).

Kompletní katalog našich kurzů ve formátu PDF si můžete stáhnout zde.

Výběr a vyhledání kurzu z naší nabídky si můžete usnadnit pomocí navigátoru kurzů podle role pracovníka, pro nějž má být kurz určen.

Rádi byste uspořádali vybraný kurz ve Vašich prostorách, přizpůsobili osnovu kurzu pro Vaše podmínky nebo zkombinovali témata z více kurzů? Nebo jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali? Napište nám (vyplněním rezervačního formuláře pro kurz u zákazníka), uděláme maximum, abychom Vám vyšli vstříc!

 N Novinka
 I  Inovovaný kurz

Business
Enterprise
Řízení projektů
Vývoj aplikací
Dev
Development
Ops
Operations