Go to Top

Kurzy

Kurzy jsou zaměřeny na získání poznatků, které byly v praxi úspěšně ověřeny na projektech v tuzemsku i zahraničí. Kurzy jsou orientovány na praktické osvojení znalostí, čemuž napomáhá použití příkladů řešených účastníky kurzů.

Veškeré kurzy mohou být uspořádány v prostorách u zákazníka, v takovém případě je možné přizpůsobit osnovu kurzu dle konkrétních potřeb nebo zkombinovat témata z více kurzů. V případě zájmu o individuální kurz vyplňte prosím rezervační formulář pro kurz u zákazníka.

Termíny veřejných kurzů pro rok 2018

Oblast BUSINESS: 
Oblast DEVELOPMENT: 
Oblast OPERATIONS: 

Kliknutím na dosud neproběhlý termín kurzu přejdete na formulář pro jeho rezervaci. Výběr a vyhledání kurzu z naší nabídky si můžete usnadnit pomocí navigátoru kurzů podle role pracovníka, pro nějž má být kurz určen.

* Jedná se o standardní ceny kurzu bez započtených slev. Informujte se o poskytovaných slevách.

LBMS je partnerem nizozemské společnosti EXIN, která se zaměřuje na rozšiřování znalostí ICT profesionálů a ověřování získaných kompetencí. Díky tomuto partnerství LBMS přináší mezinárodně uznávané certifikační programy, pokrývající všechny oblasti ICT kompetencí v souladu s mezinárodně uznávaným evropským rámcem e-Competence Framework (e-CF).

Kompletní katalog školení pro rok 2018 ve formátu PDF.